Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Karanlık güçler

"Karanlık güçler" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Karanlık güçler oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Karanlık güçlerLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Karanlık güçler

Açıklama:

Tarihte yer alan bu enteresan koruma oyununu oyna, burdan uzakta bir hayal dünyasında. Rivadis kıtası düşman tarafından ele geçirildiğinde kıtanın sınırlarında çeşitli uluslarda başkaldırılar oluşmuş: Icedales Cult'de, Duchy of Westaria'da ve Crimson Horde'de. Zombilerin tüm kaleleri rehin aldıkları Westaria'da başlıyorsun. Zombiler yavaşça bu yeşil ülkeyi hiç birşeyin gelişmediği ve etrafı açlık ve hitamla dolu olan yaşanmaz bir bölgeye çevirmek istiyorlar. Düşmanın dahada çok alanı ellerine geçirmemeleri için daha çok insan kullan! Ikinci sırada Crimson Horde yer alıyor, ve üçünçüsü Icedales Cult. Rivadis'den kara güçlerin kaybolmasını sağla!

Kontroller:

Bu 'Kaleni Koru' oyunu oynamak için mouse'u kullan.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat