Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Gezegenden kaçış

"Gezegenden kaçış" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Gezegenden kaçış oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Gezegenden kaçışLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Gezegenden kaçış

Açıklama:

Alay edenlerden kurtulmak için gezegeninden kaçması için robota yardımcı olurmusun? Düşmanları vur ve roketin zamanında yakıtı olmasını sağla. Uzay gemisi Z-100 sana yakıt ve diğer yarayışlı şeyler atıyor: tüm bu yardımlardan faydalanmaya çalış! Yengeçlere dikkat et, çünkü onların demir pençeleri kimseye ve hiç bir şeye acımıyor. Oyunda hırsızlarda var, ve onların gözü senin yakıtlarında. Kafasız atışçıda tehlikeli, aynı çekiçli robot gibi. 'Düzelme nesnelerini' almaya çalış (kırmızı artı simgeli kalkanlar), aynı bidonlar gibi. Örslere dokunma: onlar zararlı. Alabileceğin tüm güç vericileri kapmaya bak!

Kontroller:

Hareket etmek için ok tuşlarını kullan. Atış yapmak için tıkla, ve mouse'u diğer hareketler içinde kullan, onarımlar ve yakıt ekleme gibi: bu son ikisi için sol mouse tuşunu basılı tut ve düzelme şeridi veya yakıt şeritin dolsunlar.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat