Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Star Ship

"Star Ship" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Star Ship oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Star ShipLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Star Ship

Açıklama:

İnsanoğlu 2125 yılında uzayda gezmeyi, ve yeni gezegenlere yeni koloniler kurmak ile meşgul. Fakat bi rkaç sene sonra, 2142 senesinde durumlar değişir. Bir topluluğun daha var olduğu keşfedilir, Crilliantlar, bu topluluk savaşı çok seviyor. Crilliantlar insanlara durmadan saldırıyor, ve 2 çağ savaşı sonra insanları dünyaya geri yolluyorlar. Fakat dünyaya gidişlerinde ana gemi Crilliantlar tarafından çalınıyor. Neye mal olursa olsun bu gemi geri alınmalı, ve sen, pilot olarak bu göreve layiksin. Dükkanda farklı silahlar ve savaş uçakları satılıyor, bunlara ihtiyacın olacak çünkü her bir tarafdan sana ateş ediliyor.

Kontroller:

Ateş etmek için tıkla. Fare çarkını veya 1-6 tuşları ile silah değiştir.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat