Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Platform War

"Platform War" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Platform War oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Platform WarLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Platform War

Açıklama:

Bu zevkli bir ateş etme oyunudur, burada askerleri 15 farklı platformda birbirlerine karşı dövştüreceksin. Her birliğin kendine ait silahları vardır ve 7 farklı birlikler arasından seçebilirsin. Deneyimli olmaya çaba göster ve daha yüksek seviyelere geçerek daha farklı silahlar kullan. Ayrıyetten 'free battle'-bölümüde vardır! Ekranın altında durumunu ve sıranın kimde olduğunu görebilirsin. Ayrıyetten alanın haritasınıda görebilirsin. Her seferinde saldırmak için 20 saniyen olacak, bu zamanın içinde etkili bir saldırı düzenle! Burada rüzgarın yönüde önemli bir rol alıyor. 25 seviyeli olan bu oyunda bol eğlenceler!

Kontroller:

Yön tuşlarını kullanarak hareket et ve WASD tuşları ile ekranda yerini değiştir. Sol fare tuşunu basılı tutarak hem yönünü hemde vuruş gücünü ayarla ve tuşu bırakatak ateş et.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat