Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Outpost

"Outpost" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Outpost oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

OutpostLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Outpost

Açıklama:

Uzaydan yardım isteniliyor: teknik bir arzadan dolayı uzay gemisi 'Liman' problemler yaşıyor. Sen ve Jameson bu problemi çözmek ve sağ kalanları kurtarak için bu göreve gönderiliyorsun. Burada önemli bilgilar taşıyan 'Key cards' ları bulmanız gerekiyor.Fakat uzay gemisinde dışdan müdaheleyi sevmedikleri için kötü uzaylılarda yürüyor: seni ve arkadaşını öldürmek istiyorlar, onun için dikkat et ve sana saldırmadan onları vur!

Kontroller:

WASD tuşlarını veya yön tuşlarını kullanarak hareket et. Nışan alıp ateş etmek için fareni kullan. Boşluk tuşuna basarak işlemleri yap (kapılarıaç veya kapa vs vs) ve shift tuşu ile silahını seç.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat