Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Escape from Waterland

"Escape from Waterland" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Escape from Waterland oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Escape from WaterlandLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Escape from Waterland

Açıklama:

Savaş başladı ve sizi de ülkeyi korumak için seçtiler. Taburunuz düşman uçaklar tarafından yok edildi, ve köşeye sıkıştınız. Sadece son bir ihtimal daha var: Düşmanın hava birliğini izleyip yok etmek. Bu kurtulmak için son şansınız! Etrafınızda düşman uçakları ve bomba atıcıları uçuşuyor; bunlardan ya sakınmanız ya da onları havada vurmanız lazım. Tabiki ikisini beraber de yapabilirsiniz. Bu oyunu, üç zorluk seviyesinde oynayabilirsiniz: kolay, normal ve zor.

Kontroller:

WASD veya yön tuşlarını kullanarak hareket edin. J veya Z tuşuna tıklayarak ateş edin. K tuşuna bastığında nükleer saldırı; L veya C tuşları ile özel bir hareket yaparsınız. K veya X ile bomba atarsınız.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat