Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Cursed Treasure

"Cursed Treasure" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Cursed Treasure oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Cursed TreasureLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Cursed Treasure

Açıklama:

Orkların, zombilerin ve iblislerin kralısıni ve bir mağara büyük bir hazine saklıyorsun. Fakat köylüler bunu öğrendi ve hep birlikte sana doğru geliyorlar. Değerli Taşların çalınmamasını sağlaman lağzım! Düşmanların girişden içeri giriyor ve mağaraya doğru ilerliyorlar. Orada bir değerli taşı alıp girişe doğru geri gidiyorlar. Kuleleri stratejij bölgelere kurarak hırsızları geride tutmayı çalış. Üç çeşit kule vardır: saklanma yerleri, bunları sadece çimenin üzerine kurabilirsin, gömütler, sadece karda kazabilirsin, ve tapınaklar, bunları sadece kayalara kurabilirsin. Ormanda az sayıda kule kurabilirsin. Her kule için altına ihtiyacın var: elinde stok bulundurmak gekerli! Her imha ettiğin düşman için altın kazanırsın. Kuleler yaklaşan düşmanlara otomatikmen ateş ederler. Nekadar fazla ateş ederlerse okadar fazla deneyim-puanları kazanırsın, ve 'yukarı-ikonu' gördüğün kulelerde bu puanlar ile kuleleri büyütebilirsin.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu Kule Savunmasına benzer oyunu oyna. Shift tuşunu basılı tutarak daha fazla kaleler kur veya daha fazla büyü sözleri kullan.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat